M O J O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalin 70 rogue combat sword

Goto down

Dalin 70 rogue combat sword Empty Dalin 70 rogue combat sword

Příspěvek  Dalin Wed May 21, 2008 5:02 pm

Zdarec

Jméno postavy je Dalin lvl 70 ork rogue combat sword 20/41

Wow hraji asi rok a pul, začínal jsem na serveru Dragonmaw jako aliance kde sem si vyexpil mou první 70 warriora ale většinu kamošů jsem měl právě tu na Drak Thulu a tak sem se rozhodl že přejdu sem tu sem si vyexpil roga za kterého hraji,nemám žádné další alty a warriora uz delší dobu nehraju takže se plně věnuji už jen rogovi.

Acount jsem nikdy neměnil je to jen můj acc a dlouho doufám bude Very Happy Vsechny postavy na něm sem si vyleveloval sám Wink

Equip: mam epický, myslim že dostačující na váš progress a tu je link na armory:
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Dalin

A teď pár vět o sobě Twisted Evil Jmenuji se David je mi 18 let pocházím z Brna kde také studuji el. skolu,věnuji se několika sportum jako florbal,fotbal a pravidelně navštěvuji posilovnu, ale čas na wow si vždy udělám Wink hudbu poslouchám DNB 8-)

O gildě M O J O jsem se dozvěděl jako náhodně kolemjdoucí na trade chatu , v gildě znám par lidí jako Railisa a Lalicz s kterými jsem byl v gildě ale jinak asi nikoho tak jen doufám že se to brzy změní.

Jak sem se už zmínil tak do gildy bych chtěl především kvůli progressu a rád bych našel partu pohodových lidí, ve wow bych rád dosáhnul toho abych se podíval do většiny instanci.

Času na wow mám rozhodně dostatek můžu hrát každý den od 16:00-23:00+ ale taky jsem jenom člověk a rád si zajdu s kamarády do hospody na vodárnu nebo sem tam někam na fotbal atd. ale pokaždé dám předem vědět. 8-)

Zatím jsem v gildě Thulsa Doom z které se chystám odejít hned z několika důvodů:Zájem lidí o progress je tu nulový plno lidí se přihlásí ale nepříjde takže se raidy nechodí a ja nepotřebuji gildu jen na to abych měl její název pod nickem.

Zkušenosti s raidy: Kz/ML/GL/SSC/TK/MH(1.boss) a ZA žádné starší instance až na AQ 20 a ZG jsem bohužel nebyl.

Určitě bych si svámi rád zawipoval, wipování mně rozhodně nevadí naopak když se aspoň párkrát newipne tak to neni ono Very Happy

Doufám že vše potřebné jsem napsal rad uslyším jakoukoliv kritiku a dobrou radu a zároveň se chci omluvit za svou češtinu je hrozná vím Very Happy
Děkuji předem za rychlé odpovědi. Wink

Cool Cool

Dalin

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 21. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru