M O J O
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stepka Furry/Prot warrior

Goto down

Stepka Furry/Prot warrior Empty Stepka Furry/Prot warrior

Příspěvek  Stepka Wed May 21, 2008 4:47 pm

Nick:Stepka (Uz jednou jsem si kvam daval přihlášku, ale nejak jsem zrovna nemel cas kvuli praci ted uz je to vpoho)
Class:Undead
Level:70
Talenty:Momentalne mám Prot talenty (jinak sbiram veci na furry warra myslim ze uz mam dostatečnej eqipek na ssc i TK)

Armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Stepka

Vlastní/Koupená postava:Vlastni postava, mam ještě rogua ktereho jsem hraval dříve taky 70 level.
Jinak Wowko hraju uz od zacatku to je uz prez 3 roky takze nejaky zkusenosti mam, můzu jak tankovat tak i delat dpsko jako furry zalezi jen na vas co potrebujete vic

Zkušenosti:zkušenosti mam z predešlé guildy Forged kde jsem delsi dobu hraval tak jsem prosel KZ,Grula,Maga,SSC a TK bohuzel ne az do konce

Předcházejicí guilda:Forged, Thulsa doom (uz jednou sem byl u Vás neni to tak dlouho, leavnul jsem kvuli parte kamosu ktera tu guidlu leavnula takze bych se rad vrátil, ale pochopim kdyz uz nebudete chtit)

Důvod odchodu z předcházející guildy: Uz hraju delsi dobu ale porad jsem na jednom a tom samem mistě a chcu se posunout o kus dál cekal jsem ze to tedkom trošku pujde ale nebyly jsme schopni sechnat dostatek lidi a hlavně healu a tak to zacalo leavovat

Co chcete dosáhnout?:Chtel bych zacit chodi aspon SSC a TK ze zacatku a jednou se podivat i do BT MH nebo SP, ale hlavně konečně chci zacit raidovat a trosku si tu hru uzivat.


Věk: 21
Odkud jste?: Vysočina
Student/Pracující?: Pracujici
Vlastní PC/Internet?:Mám vlastni pc i internet, Ventrilo,sluchadla s mirko mám
Jak často můžete hrát?:mohu hrat kazdy den od 19:00 do 24:00
Pár věcí o sobě: Neni nic moc co bych o sobě mohl řict jen ze hraji rad wowko obcas chodim chlastat hrat fotbal atd..

Stepka

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 21. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru